تلفن:22369390

اینستاگرام: dr.tabarsi

ونیر کامپوزیت:

بیمارانی که از بدرنگی و بدشکلی دندان های جلویی خود ناراضی هستند میتوانند با ونیر کامپوزیت اقدام به زیباسازی دندانها نموده و از لبخندی زیبا بهره ببرند. در روش ونیر کامپوزیت  دندانپزشک متخصص زیبایی با مهارت، دانش تخصصی و هنر دست خود، مواد همرنگ دندان بنام کامپوزیت را روی دندان بیمار فرم می دهد و نواقص، بدشکلی و بدرنگی دندانها را برطرف می کند و بصورتی بسیار زیبا شکل می دهد. این روش بدون تراش یا با  تراش بسیار اندک انجام می شود لذا آسیبی به دندانها وارد نمی شود.

قبل از شروع درمان، کامپوزیت با رنگ های مختلف بر روی دندان بصورت آزمایشی فرم داده می شود. بنابراین بیمار براحتی با توجه به سلیقه و راهنماییهای متخصص زیبایی نوع کامپوزیت خود را بصورت آگاهانه انتخاب می کند.این روش طی یک جلسه که 4 الی 5 ساعت بطول می انجامد  توسط متخصص زیبایی انجام می شود.

کاربرد ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت در بیمارانی که بین دندانهایشان فاصله وجود دارد، دندانها نامنظمی خفیف تا متوسط دارند، دندان شکستگی یا پوسیدگی داشته باشد و همچنین برای اصلاح رنگ دندانها کاربرد دارد.

    بعد از ونیر کامپوزیت       قبل از ونیر کامپوزیت

جججججج


دوام ونیر کامپوزیت چقدر است؟

دوام این روش مانند هر کار زیبایی به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

انجام درمان توسط متخصص، استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت بالا، انتخاب صحیح بیمار برای این درمان، رعایت بهداشت و عادات غذایی بیمار

ونیر کامپوزیت یکی از درمانهای بسیارحساس و ظریف در دندانپزشکی می باشد لذا تمام مراحل درمانی در کلینیک تخصصی دکتر طبرسی توسط متخصص زیبایی مجرب و با مرغوبترین مواد دندانپزشکی انجام می گیرد.

آدرس و شماره تلفن ما ، نوبت رزرو کنید

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، بعد از بیمارستان پارسیان، پلاک 27، طبقه سوم، واحد7کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر طبرسی در سعادت آّباد تهران

bahareh.tabarsi@gmail.com
02122369390