بلیچینگ

سفید کردن دندانها (بلیچینگ)

سفید کردن دندان یا بلیچینگ از محافظه کارترین بی ضررترین و سریعترین روش برای سفیدتر شدن دندانها و زیباتر شدن ظاهر بیمار است. در این روش رنگ دندانها سفیدتر شده ولی  فرم و اندازه دندان ها تغییری نمی کند. در این روش با ساخت تری اختصاصی برای بیمار و قرار دادن ماده بلیچینگ هر شب توسط خود بیمار داخل تری اختصاصی، رنگ دندان ها بتدریج سفیدتر می شود. در کلینیک تخصصی زیبایی دکتر طبرسی این روش با بهترین و گرانترین و معتبرترین مواد سفید کننده موجود در بازار توسط متخصص ترمیمی و زیبایی انجام می گردد لذا هیچگونه آسیبی به ساختار دندان در درازمدت وارد نخواهد شد. فقط در مواردی دندانهای بعضی از افراد ممکن است به این روش جواب ندهد که در جلسه مشاوره بامتخصص زیبایی به تمام این موارد اشاره خواهد شد.

نوع ماده سفید کننده دندان و تکنیک انجام کار بسیار مهم می باشد لذا سفید کردن دندان در کلینیک تخصصی دکتر طبرسی توسط متخصص ترمیمی و زیبایی با بهترین ماده سفید کننده تایید شده در مقالات و کتابهای مرجع دندانپزشکی انجام می شود و هیچگونه آسیبی به ساختار دندان وارد نمی کند.

نشانی: تهران، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، بعد از بیمارستان پارسیان، پلاک 27، طبقه سوم، واحد7

تلفن:22369390

اینستاگرام: dr.tabarsi

آدرس و شماره تلفن ما ، نوبت رزرو کنید

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، بعد از بیمارستان پارسیان، پلاک 27، طبقه سوم، واحد7کلینیک دندانپزشکی تخصصی دکتر طبرسی در سعادت آّباد تهران

bahareh.tabarsi@gmail.com
02122369390