جراحی لثه:

لثه یکی از مهمترین بافت های ناحیه دهان می باشد، وجود این بافت به قدری مهم و حیاتی است که در صورت بروز بیماری در آن، حیات کلی دندان‎های آن ناحیه به خطر می افتد به نحوی که حتی دندان‏های کاملا سالم و فاقد هر گونه پوسیدگی، در معرض لقی و حتی کشیده شدن قرار می‎گیرد. متخصصین رشته جراحی‎لثه وظیفه مداوای این بافت مهم را دارند.

تماس با ما 02122369390

 


پریودنتیست یا متخصص جراح لثه، بعد از معاینه دقیق، وضعیت سلامت بافتهای نگهدارنده دندان شامل، لثه، استخوان پیرامونی دندان، الیاف عضلانی ظریف موجود بین دندان و استخوان دربرگیرنده ریشه دندان را که عامل نگهدارنده دندان به استخوان است، را ارزیابی نموده و در صورت نیاز به مداخلات درمانی، اقدام به تهیه فهرستی از اقدامات پیشگیرانه به شرح زیر می نماید.

1- انجام جراحی های تخصصی پریودنتال بمنظور بهبود شرایط لثه با رویکرد حذف عوامل آسیب رسان نفوذ یافته به بخش‎های عمقی و همچنین اصلاح فرم و شکل استخوان نگهدارنده دندان که در طول زمان به علت هجوم عوامل بیماری زا دچار بد شکلی شده و امکان تخریب‎های بعدی را فراهم می کند.

2- متخصصین معالجه لثه، با توجه به دانش و تسلط به آناتومی ناحیه قادرند که در صورت نیاز بیمار به درمان ایمپلنت، اقدام به کاشتن بخش ریشه ای ایمپلنت در داخل استخوان فک نموده و بخش بی دندان را بدین نحو آماده دندان دار شدن نمایند.تماس با ما 02122369390

3- متخصصین معالجه لثه در بعضی از موارد بر اساس نیاز به تقویت ساختار و استحکام استخوان ناحیه، اقدامات تکمیلی ویژه ای نظیر افزایش ارتفاع، عرض و عمق استخوان به کمک مواد زیست سازگار می‏‎نمایند که با انجام این کار، امکان بکارگیری  ایمپلنت‎هایی با قطر، طول و کیفیت مناسبتر را برای بیماران فراهم می کنند.نشانی: تهران، میدان فرهنگ، خیابان سرو شرقی، بعد از بیمارستان پارسیان، پلاک 27، طبقه سوم، واحد7

تلفن:22369390

اینستاگرام: dr.tabarsi

آدرس و شماره تلفن ما ، نوبت رزرو کنید

آدرس: تهران- سعادت آباد- میدان فرهنگ- سرو شرقی- بعد از بیمارستان پارسیان- پلاک 27- طبقه سوم- واحد 7
تصویر لوکیشن
bahareh.tabarsi@gmail.com
02122369390